Loading...
O nas 2019-02-25T20:11:34+00:00

Jak możemy Ci pomóc?

KONTAKT

Wyróżnia nas konsekwencja, rzetelność i doświadczenie!

Obecnie działamy w Krakowie i okolicach, jednak mamy w dorobku profesjonalnie zakończone inwestycje w Gorlicach, Gliwicach, Gdańsku oraz w wielu miejscach za granicą!

Removo to kompetentna i sprawdzona na lokalnym (krakowskim lub szerzej – małopolskim) rynku firma z branży remontowo-budowalnej, której przez niemal 20 lat zaufały tysiące zadowolonych Klientów. Trzonem Removo jest bez wątpienia jej inicjator – mgr. inż. Grzegorz Kościej, który zdobywał doświadczenie, żyjąc i pracując w wielu miejscach na świecie, m.in. w Toronto, Nowym Jorku czy Londynie. Ten zróżnicowany kontekst geograficzny wpłynął znacząco na rozwój zarówno umiejętności projektodawcy, jak i kompetencje całej, prowadzonej przez niego, firmy.

Removo kieruje się w pracy trzema wartościami: czasem (wiemy, że jest cenny), jakością (jako efektem zaangażowania) oraz ceną (zawsze korzystną!). Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, nie boimy się wyzwań, z pokorą i sumiennością podchodzimy do każdego zlecenia. Świadczymy usługi remontowo-budowlane na najwyższym poziomie, wykańczamy i aranżujemy wnętrza. Specjalizujemy się w adaptacji wykończenia lokali ‚pod klucz’ oraz kompleksowych remontach mieszkań, domów, firm oraz instytucji. Ceny, które możemy Państwu zaproponować są zawsze wypadkową szczegółowego zapoznania się z Państwa wymaganiami.

Mówimy płynnie po angielsku i rosyjsku!

Prawie 20 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą godną zaufania, ponieważ posiadamy kapitał wieloletniego doświadczenia, który w tej branży jest kluczowy. Dzięki pozytywnym opiniom naszych Klientów Removo zdobyło niezwykle silną pozycję na lokalnym rynku usług remontowo-budowlanych.

Zaufani partnerzy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podjęliśmy współpracę z najlepszymi producentami i dystrybutorami w Krakowie. Kładziemy nacisk na jakość, a zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze!

materiały budowlane